Rozpis

Rozpis 2. NHbL Západ 2017-2018 | Rozpis KHbL Západ 2017-2018 | Rozpis Ligy starších žáků Západ + Jih + Praha 2017-2018

Rozpis 2. NHbL Západ 2017-2018

Č. utkání Den Čas Hřiště Domácí Hosté
41001 1 Neděle 17.9.2017 17:30 Dobřany TJ Snack Dobřany B HBC Rolling Balwans Plzeň
41002 1 Neděle 17.9.2017 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B HBC Taurus Plzeň
41003 1 Neděle 17.9.2017 9:30 Třemošná Tatran Třemošná B HCB Fireball 99 Plzeň
41004 1 Sobota 16.9.2017 11:30 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň SK Horní Bříza
41005 2 Sobota 23.9.2017 18:00 Dobřany TJ Snack Dobřany B SK Horní Bříza
41006 2 Sobota 23.9.2017 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň SHC Viktoria Plzeň
41007 2 Sobota 23.9.2017 19:00 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň Tatran Třemošná B
41008 2 Neděle 24.9.2017 11:30 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň HBC Plzeň B
41009 3 Pátek 17.11.2017 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň TJ Snack Dobřany B
41010 3 Sobota 30.9.2017 19:00 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň SK Horní Bříza
41011 3 Neděle 1.10.2017 15:30 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň SHC Viktoria Plzeň
41012 3 Neděle 1.10.2017 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B Tatran Třemošná B
41013 4 Neděle 8.10.2017 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B TJ Snack Dobřany B
41014 4 Neděle 8.10.2017 16:30 Třemošná Tatran Třemošná B HBC Rolling Balwans Plzeň
41015 4 Sobota 7.10.2017 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň HBC Taurus Plzeň
41016 4 Neděle 8.10.2017 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza HCB Fireball 99 Plzeň
41017 5 Sobota 14.10.2017 16:30 Třemošná Tatran Třemošná B TJ Snack Dobřany B
41018 5 Sobota 14.10.2017 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň HBC Plzeň B
41019 5 Neděle 15.10.2017 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza HBC Rolling Balwans Plzeň
41020 5 Sobota 14.10.2017 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň HBC Taurus Plzeň
41021 6 Sobota 21.10.2017 9:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň TJ Snack Dobřany B
41022 6 Neděle 22.10.2017 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza Tatran Třemošná B
41023 6 Sobota 21.10.2017 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň HBC Plzeň B
41024 6 Sobota 21.10.2017 19:00 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň HBC Rolling Balwans Plzeň
41025 7 Neděle 29.10.2017 17:30 Dobřany TJ Snack Dobřany B HBC Taurus Plzeň
41026 7 Neděle 29.10.2017 12:30 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň HCB Fireball 99 Plzeň
41027 7 Neděle 29.10.2017 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B SK Horní Bříza
41028 7 Sobota 28.10.2017 9:30 Třemošná Tatran Třemošná B SHC Viktoria Plzeň
41029 8 Sobota 4.11.2017 18:00 Dobřany TJ Snack Dobřany B HBC Rolling Balwans Plzeň
41030 8 Neděle 5.11.2017 19:30 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň HBC Plzeň B
41031 8 Sobota 4.11.2017 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň Tatran Třemošná B
41032 8 Neděle 5.11.2017 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza SHC Viktoria Plzeň
41033 9 Neděle 12.11.2017 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza TJ Snack Dobřany B
41034 9 Neděle 12.11.2017 15:30 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň SHC Viktoria Plzeň
41035 9 Sobota 11.11.2017 14:00 Třemošná Tatran Třemošná B HBC Taurus Plzeň
41036 9 Sobota 11.11.2017 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B HBC Rolling Balwans Plzeň
41037 10 Neděle 19.11.2017 17:30 Dobřany TJ Snack Dobřany B HBC Plzeň B
41038 10 Sobota 18.11.2017 15:00 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň Tatran Třemošná B
41039 10 Sobota 18.11.2017 17:30 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň SHC Viktoria Plzeň
41040 10 Neděle 19.11.2017 15:30 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň SK Horní Bříza
41041 11 Sobota 25.11.2017 18:00 Dobřany TJ Snack Dobřany B HCB Fireball 99 Plzeň
41042 11 Neděle 26.11.2017 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza HBC Taurus Plzeň
41043 11 Sobota 25.11.2017 9:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň HBC Rolling Balwans Plzeň
41044 11 Sobota 25.11.2017 9:30 Třemošná Tatran Třemošná B HBC Plzeň B
41045 12 Neděle 3.12.2017 17:30 Dobřany TJ Snack Dobřany B Tatran Třemošná B
41046 12 Neděle 10.12.2017 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B SHC Viktoria Plzeň
41047 12 Neděle 10.12.2017 13:00 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň SK Horní Bříza
41048 12 Neděle 10.12.2017 15:30 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň HCB Fireball 99 Plzeň
41049 13 Sobota 24.2.2018 15:00 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň TJ Snack Dobřany B
41050 13 Sobota 24.2.2018 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň HBC Rolling Balwans Plzeň
41051 13 Neděle 25.2.2018 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza HBC Plzeň B
41052 13 Sobota 24.2.2018 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň Tatran Třemošná B
41053 14 Sobota 3.3.2018 18:00 Dobřany TJ Snack Dobřany B SHC Viktoria Plzeň
41054 14 Sobota 3.3.2018 14:00 Třemošná Tatran Třemošná B SK Horní Bříza
41055 14 Neděle 4.3.2018 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B HCB Fireball 99 Plzeň
41056 14 Neděle 4.3.2018 15:30 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň HBC Taurus Plzeň
41057 15 Neděle 11.3.2018 17:30 Dobřany TJ Snack Dobřany B SK Horní Bříza
41058 15 Sobota 10.3.2018 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň HCB Fireball 99 Plzeň
41059 15 Sobota 10.3.2018 19:00 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň Tatran Třemošná B
41060 15 Neděle 11.3.2018 10:00 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň HBC Plzeň B
41061 16 Neděle 18.3.2018 10:00 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň TJ Snack Dobřany B
41062 16 Neděle 18.3.2018 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B HBC Taurus Plzeň
41063 16 Sobota 17.3.2018 14:00 Třemošná Tatran Třemošná B HCB Fireball 99 Plzeň
41064 16 Sobota 17.3.2018 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň SK Horní Bříza
41065 17 Sobota 24.3.2018 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň TJ Snack Dobřany B
41066 17 Sobota 24.3.2018 19:00 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň SK Horní Bříza
41067 17 Sobota 24.3.2018 10:30 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň SHC Viktoria Plzeň
41068 17 Sobota 24.3.2018 13:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B Tatran Třemošná B
41069 18 Sobota 7.4.2018 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň TJ Snack Dobřany B
41070 18 Neděle 8.4.2018 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza Tatran Třemošná B
41071 18 Sobota 7.4.2018 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň HBC Plzeň B
41072 18 Sobota 7.4.2018 19:00 Plzeň – hala HBC Taurus Plzeň HBC Rolling Balwans Plzeň
41073 19 Neděle 15.4.2018 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B TJ Snack Dobřany B
41074 19 Sobota 14.4.2018 14:00 Třemošná Tatran Třemošná B HBC Rolling Balwans Plzeň
41075 19 Sobota 14.4.2018 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň HBC Taurus Plzeň
41076 19 Neděle 15.4.2018 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza HCB Fireball 99 Plzeň
41077 20 Neděle 22.4.2018 17:30 Dobřany TJ Snack Dobřany B HBC Taurus Plzeň
41078 20 Neděle 22.4.2018 10:00 Plzeň – hala HBC Rolling Balwans Plzeň HCB Fireball 99 Plzeň
41079 20 Neděle 22.4.2018 18:00 Plzeň – hala HBC Plzeň B SK Horní Bříza
41080 20 Sobota 21.4.2018 14:00 Třemošná Tatran Třemošná B SHC Viktoria Plzeň
41081 21 Sobota 28.4.2018 14:00 Třemošná Tatran Třemošná B TJ Snack Dobřany B
41082 21 Sobota 28.4.2018 10:00 Plzeň – hala SHC Viktoria Plzeň HBC Plzeň B
41083 21 Neděle 29.4.2018 14:00 Horní Bříza SK Horní Bříza HBC Rolling Balwans Plzeň
41084 21 Sobota 28.4.2018 11:00 Štruncovy Sady HCB Fireball 99 Plzeň HBC Taurus Plzeň
Play- off
41085 SF 1 5.5.2018 1 4
41086 SF 1 6.5.2018 2 3
41087 SF 2 Sobota 12.5.2018 4 1
41088 SF 2 Sobota 12.5.2018 3 2
41089 SF 3 Neděle 13.5.2018 1 4
41090 SF 3 Neděle 13.5.2018 2 3
41091 F1 19.5.2018 SF1 SF2
41092 F2 Sobota 26.5.2018 SF2 SF1
41093 F3 Neděle 27.5.2018 SF1 SF2

Zpět na začátek

Rozpis Krajské HbL Západ 2016-2017

Č. utkání Den Čas Hřiště Domácí Hosté
42001 1 Sobota 16.9.2017 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro SK Horní Bříza B
42002 1 Sobota 16.9.2017 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C HBC Vrány Černíkovice
42003 2 Sobota 23.9.2017 11:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro HBC Vrány Černíkovice
42004 2 Neděle 24.9.2017 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HBC Plzeň-Litice C
42005 3 Sobota 30.9.2017 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro HBC Plzeň-Litice C
42006 3 Sobota 30.9.2017 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice SK Horní Bříza B
42007 4 Sobota 14.10.2017 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro SK Horní Bříza B
42008 4 Sobota 14.10.2017 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice HBC Plzeň-Litice C
42009 5 Sobota 21.10.2017 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro HBC Vrány Černíkovice
42010 5 Sobota 21.10.2017 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C SK Horní Bříza B
42011 6 Sobota 4.11.2017 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C HC Buldoci Stříbro
42012 6 Neděle 5.11.2017 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HBC Vrány Černíkovice
42013 7 Neděle 12.11.2017 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HC Buldoci Stříbro
42014 7 Sobota 11.11.2017 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C HBC Vrány Černíkovice
42015 8 Sobota 25.11.2017 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice HC Buldoci Stříbro
42016 8 Neděle 26.11.2017 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HBC Plzeň-Litice C
42017 9 Sobota 2.12.2017 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C HC Buldoci Stříbro
42018 9 Sobota 2.12.2017 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice SK Horní Bříza B
42019 10 Neděle 25.2.2018 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HC Buldoci Stříbro
42020 10 Sobota 24.2.2018 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice HBC Plzeň-Litice C
42021 11 Sobota 3.3.2018 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice HC Buldoci Stříbro
42022 11 Sobota 3.3.2018 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C SK Horní Bříza B
42023 12 Neděle 18.3.2018 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C HC Buldoci Stříbro
42024 12 Neděle 18.3.2018 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HBC Vrány Černíkovice
42025 13 Neděle 25.3.2018 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HC Buldoci Stříbro
42026 13 Sobota 24.3.2018 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C HBC Vrány Černíkovice
42027 14 Sobota 7.4.2018 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro HBC Vrány Černíkovice
42028 14 Neděle 8.4.2018 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HBC Plzeň-Litice C
42029 15 Sobota 14.4.2018 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro HBC Plzeň-Litice C
42030 15 Sobota 14.4.2018 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice SK Horní Bříza B
42031 16 Sobota 28.4.2018 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro SK Horní Bříza B
42032 16 Sobota 28.4.2018 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice HBC Plzeň-Litice C
42033 17 Sobota 5.5.2018 15:30 Horní Bříza HBC Vrány Černíkovice HC Buldoci Stříbro
42034 17 Sobota 5.5.2018 15:00 Štruncovy Sady HBC Plzeň-Litice C SK Horní Bříza B
42035 18 Sobota 12.5.2018 14:30 Stříbro HC Buldoci Stříbro HBC Plzeň-Litice C
42036 18 Neděle 13.5.2018 10:00 Horní Bříza SK Horní Bříza B HBC Vrány Černíkovice

Zpět na začátek

Rozpis Ligy starších žáků Západ + Jih + Praha 2017-2018

Č. utkání Den Čas Hřiště Domácí Hosté
46001 1 Neděle 17.9.2017 11:00 Blatná TJ Blatná Datels HBC Plzeň
46002 1 Sobota 16.9.2017 12:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí TJ KOVO Praha
46003 1 Sobota 16.9.2017 15:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař HBC Prachatice
46004 2 Sobota 23.9.2017 11:30 Prachatice HBC Prachatice TJ Blatná Datels
46005 2 Sobota 23.9.2017 13:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař SK Suchdol nad Lužnicí
46006 2 Neděle 24.9.2017 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha HBC Plzeň
46007 3 Sobota 30.9.2017 11:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň TJ Blatná Datels
46008 3 Neděle 1.10.2017 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha SK Suchdol nad Lužnicí
46009 3 Sobota 30.9.2017 11:30 Prachatice HBC Prachatice HBC Hostivař
46010 4 Čtvrtek 28.9.2017 11:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař TJ Blatná Datels
46011 4 Sobota 7.10.2017 10:00 Prachatice HBC Prachatice TJ KOVO Praha
46012 4 Sobota 7.10.2017 12:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí HBC Plzeň
46013 5 Neděle 15.10.2017 11:00 Blatná TJ Blatná Datels HBC Hostivař
46014 5 Neděle 15.10.2017 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha HBC Prachatice
46015 5 Sobota 14.10.2017 15:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň SK Suchdol nad Lužnicí
46016 6 Neděle 22.10.2017 11:00 Blatná TJ Blatná Datels TJ KOVO Praha
46017 6 Sobota 21.10.2017 11:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň HBC Hostivař
46018 6 Sobota 21.10.2017 11:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí HBC Prachatice
46019 7 Neděle 29.10.2017 11:00 Blatná TJ Blatná Datels HBC Prachatice
46020 7 Sobota 28.10.2017 12:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí HBC Hostivař
46021 7 Sobota 28.10.2017 11:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň TJ KOVO Praha
46022 8 Neděle 5.11.2017 13:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha TJ Blatná Datels
46023 8 Sobota 4.11.2017 11:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař HBC Plzeň
46024 8 Sobota 4.11.2017 11:30 Prachatice HBC Prachatice SK Suchdol nad Lužnicí
46025 9 Neděle 12.11.2017 11:00 Blatná TJ Blatná Datels SK Suchdol nad Lužnicí
46026 9 Sobota 11.11.2017 11:30 Prachatice HBC Prachatice HBC Plzeň
46027 9 Neděle 12.11.2017 13:30 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha HBC Hostivař
46028 10 Neděle 19.11.2017 11:00 Blatná TJ Blatná Datels HBC Prachatice
46029 10 Sobota 18.11.2017 12:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí HBC Hostivař
46030 10 Sobota 18.11.2017 13:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň TJ KOVO Praha
46031 11 Sobota 25.11.2017 11:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň TJ Blatná Datels
46032 11 Neděle 26.11.2017 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha SK Suchdol nad Lužnicí
46033 11 Sobota 25.11.2017 13:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař HBC Prachatice
46034 12 Sobota 3.3.2018 11:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí TJ Blatná Datels
46035 12 Sobota 3.3.2018 11:30 Prachatice HBC Prachatice HBC Plzeň
46036 12 Sobota 3.3.2018 11:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař TJ KOVO Praha
46037 13 Neděle 11.3.2018 11:00 Blatná TJ Blatná Datels SK Suchdol nad Lužnicí
46038 13 Sobota 10.3.2018 13:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň HBC Prachatice
46039 13 Neděle 11.3.2018 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha HBC Hostivař
46040 14 Sobota 17.3.2018 11:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař TJ Blatná Datels
46041 14 Sobota 17.3.2018 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha HBC Prachatice
46042 14 Sobota 17.3.2018 12:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí HBC Plzeň
46043 15 Neděle 25.3.2018 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha TJ Blatná Datels
46044 15 Sobota 24.3.2018 11:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař HBC Plzeň
46045 15 Sobota 24.3.2018 XI.30 Prachatice HBC Prachatice SK Suchdol nad Lužnicí
46046 16 Sobota 31.3.2018 11:30 Prachatice HBC Prachatice TJ Blatná Datels
46047 16 Sobota 31.3.2018 11:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař SK Suchdol nad Lužnicí
46048 16 Neděle 1.4.2018 11:00 Praha – Palmovka TJ KOVO Praha HBC Plzeň
46049 17 Neděle 8.4.2018 11:00 Blatná TJ Blatná Datels HBC Plzeň
46050 17 Sobota 7.4.2018 12:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí TJ KOVO Praha
46051 17 Sobota 7.4.2018 11:00 Prachatice HBC Prachatice HBC Hostivař
46052 18 Sobota 14.4.2018 11:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí TJ Blatná Datels
46053 18 Sobota 14.4.2018 13:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň HBC Prachatice
46054 18 Sobota 14.4.2018 11:00 Praha – Horní Měcholupy HBC Hostivař TJ KOVO Praha
46055 19 Neděle 22.4.2018 11:00 Blatná TJ Blatná Datels TJ KOVO Praha
46056 19 Sobota 21.4.2018 10:30 Plzeň – HALA HBC Plzeň HBC Hostivař
46057 19 Sobota 21.4.2018 11:00 Suchdol nad Lužnicí SK Suchdol nad Lužnicí HBC Prachatice
46058 20 Neděle 29.4.2018 11:00 Blatná TJ Blatná Datels HBC Hostivař
46059 20 Sobota 28.4.2018 11:00 Prachatice HBC Prachatice TJ KOVO Praha
46060 20 Sobota 28.4.2018 13:00 Plzeň – HALA HBC Plzeň SK Suchdol nad Lužnicí

Zpět na začátek