Pilsen Challenge

Termín: 12. – 14. února 2016
Účastníci: HBC Plzeň (CZE), Leaders Ružinov Bratislava (SVK), Oberwil Rebells (SUI), TJ Kovo Praha (CZE), West Coast Express (CAN)
Hrací systém: každý s každým jedno utkání, v neděli zápasy o první a třetí místo
Hrací doba: 3x 15 minut čistého času, přestávky 10 minut
Pilsen Challenge 2016

Rozpis zápasů

Pátek 12. února 2016
11:00 HBC Plzeň – TJ Kovo Praha 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) on-line: CZ / EN zápis
13:15 Oberwil Rebells – West Coast Express 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) on-line: CZ / EN zápis
15:30 Leaders Ružinov Bratislava – TJ Kovo Praha 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) on-line: CZ / EN zápis
18:00 HBC Plzeň – Oberwil Rebells 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) on-line: CZ / EN zápis
20:15 Leaders Ružinov Bratislava – West Coast Express 6:4 (1:1, 4:1, 1:2) on-line: CZ / EN zápis
Sobota 13. února 2016
10:00 TJ Kovo Praha – Oberwil Rebells 1:5 (0:3, 0:1, 1:1) on-line: CZ / EN zápis
12:15 HBC Plzeň – Leaders Ružinov Bratislava 9:1 (4:0, 1:0, 4:1) on-line: CZ / EN zápis
14:30 West Coast Express – TJ Kovo Praha 2:3 (1:1, 2:1, 0:0) on-line: CZ / EN zápis
16:45 Oberwil Rebells – Leaders Ružinov Bratislava 0:6 (0:2, 0:2, 0:2) on-line: CZ / EN zápis
19:00 HBC Plzeň – West Coast Express 12:2 (4:0, 4:2, 4:0) on-line: CZ / EN zápis
Neděle 14. února 2016
11:00 O třetí místo:
Oberwil Rebells – TJ Kovo Praha
8:4 (2:1, 4:0, 2:3) on-line: CZ / EN zápis
13:30 Finále:
HBC Plzeň – Leaders Ružinov Bratislava
4:1 (0:1, 3:0, 1:0) on-line: CZ / EN zápis

Tabulka základní skupiny

1. HBC Plzeň                   4  0  0  27:4   8
2. Leaders Ružinov Bratislava  2  1  1  13:13  5
3. Oberwil Rebells             2  0  2  11:14  4
4. TJ Kovo Praha               1  1  2   4:9   3
5. West Coast Express          0  0  4  11:26  0

Konečné pořadí

1. HBC Plzeň
2. Leaders Ružinov Bratislava
3. Oberwil Rebells
4. TJ Kovo Praha
5. West Coast Express

Individuální ocenění

Nejužitečnější hráč: Marek Švarc (HBC Plzeň)
Nejlepší brankář: Daniel Schwarzenbach (Oberwil Rebells)
Nejlepší obránce: Adam Vágner (HBC Plzeň)
Nejlepší útočník: Ján Rímský (Leaders Ružinov Bratislava)

HBC Plzeň: Jakub Kolařík
Leaders Ružinov Bratislava: Tomáš Humlíček
Oberwil Rebells: Tim Müller
TJ Kovo Praha: Václav Lain
West Coast Express: Paul Chima